ntplogo2004.jpg (40748 bytes)
     POWRÓT DO POKETECH >> FORUM POKETECH

UPGRADE ZASADY:

Z dnia 14 Listopad 2003

 

>>>ZASADY ZAPISÓW

Zapisujemy się wysyłając MEJLA na adres: vulpi@space.pl   
Podajemy:
> IMIE
> NAZWISKO
> NICK
> WIEK
> MEJL
> Czy używasz OUTLOOKA (itp.), czy otwierasz mejle ze strony www.
i coś nowego > POKEMONA jakiego będziecie trenować w czasie nauki.

ZAPISY WSTRZYMANE!!!!

>>>O co chodzi z tym pokiem do treningu


Najlepiej wybrać swojego ulubionego poka, i to wokół niego będą opierały się indywidualne lekcje np: Opieka i Włef. Będą to lekcje specjalne tylko dla twojego pokemona, którego wybrałeś przy zgłoszeniu. Pok bedzie mógł ewoluować, a w następnej klasie będziesz mógł wybrać kolejnego Poka.

>>>POKI DO WYBORU:

KLASA PT13 - Ewolucja poprzednich pokemonów + drugi pokemon do wyboru:

lub lub

>> Konieczne jest wysłanie mejla DO KOŃCA LISTOPADA wszystkich uczniów, którzy chcą mieć nowe pokemony (tego drugiego nie trzeba koniecznie wybierać) mejl wysyłacie na adres vulpi@space.pl pisząc w treści:

"Chcę drugiego pokemona = *tu twój NICK* jestem *tu twoja klasa*"

Dodatkowo jeśli twój pokemon może ewoluować pisze przy nim:
"EWOLUCJA TAK??" wtedy TY jeśli chces by pokemon jak najszsybciej ewoluował piszesz mejla na adres vulpi@space.pl pisząc w treści:

"Zgadzam się na ewolucję *tu twój NICK*"

Nauczycieli to też dotyczy

Każdy pokemon zdobywa doświadczenie, by mógł ewoluować na nowszy poziom.

UWAGA!! - Nowa klasa PT12 musi zdobyć ogółem 50 punktów by przejść dalej !!

Każdy może zobaczyć jak jego pok jest wytrenowany w dziale MÓJ PROFIL.

Każdy NAUCZYCIEL również ma spojego pokemona, którego trenuje w czasie prowadzonych lekcji. Oczywiście KONIECZNE jest tu pisanie lekcji, a w nich textów w stylu "Uciszcie się uczniowie bo mój Vulpix pokaże czego się dziś nauczył" itp. Urozmaici to lekcje i dzięki temu będą one ciekawsze :)

>>>LEKCJE

Każda klasa ma 4 przedmioty. Z każdego przedmiotu są 3 lekcje. Wszystkich klas jest 3.

Lekcje rozpoczęły się dla klasy B i A od 2 Listopada 2003 a skończą gdzieś w Lutym 2004

Lekcje dla klasy C rozpoczną się w styczniu.

Zadania domowe oddajecie zawsze do 5 dni od pokazania lekcji!!! i możecie za nie zdobyć od 1 do 10 punktów.

>>>ZADANIA DOMOWE

Oddajecie zawsze oddajecie zawsze do 5 dni od pokazania lekcji!!! i wysyłacie je do nauczyciela tego, którego to zadanie robicie, czyli jeśli robicie zadanie domowe z POKEKART to wysyłacie je tylko do nauczyciela który uczy pokekart.

Jeśli nie wiecie, jaki nauczyciel ma jakiego mejla, to znajdziecie to w dziale NAUCZYCIELE w menu po lewej stronie.

>>>TEST KOŃCOWY!

Będziecie WSZYSCY UCZNIOWIE pisać test końcowy dokładnie 30 Listopada. Test będzie zawierał 10 pytań. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymacie 2 punkty I te punkty jakie otrzymacie przechodzą wam do nowej klasy do waszych pokemonów więc warto się postarać. Test będzie zawierał odpowiedzi A B C więc będzie łatwo :D Testy będą na stronie TYLKO TEN JEDEN DZIEŃ ale to jeszcze dłuuuugo czasu :D

DLA NAUCZYCIELI

>>>JAK PISAĆ LEKCJE:

Lekcja może być obojętnie jakiej długości, piszecie ją w mejlu, ewentualnie format TXT (notatnik) Obrazki mile wskazane, trzeba koniecznie wysłać w załączniku. Zadanie Domowe - KONIECZNE, inaczej jak by uczniowie zdobywali punkty. A w zadaniu domowym napiszcie swój mejl, bo uczniowie wysyłają je właśnie do was!

UWAGA! - Nauczyciele:
> POKEOPIEKI
> POKETRENINGU
> POKEWŁEFU
> POKEEWOLUCJI
> POKEDEXU
Muszą koniecznie pisać lekcje dla pokemonów, jakie mają nasi uczniowie, przykładowo: Jeśli nauczyciel pisze lekcje dla klasy 1B to musi wymieniać pokemony, jakie ta klasa mogła wybierać, w tym przypadku są to: Pokemony pokazane wyżej przy wyborze dla klas. Tak więc lekcje powinny dotyczyć tych pokemonów. Jaki nauczyciel do "jakiej klasy należy" można sprawdzić klikając na dział DZIENNIK, tam szukać swojego przedmiotu i zobaczyć do jakiej klasy został zaliczony. Ostateczne zaliczenia będą ujawnione 25 października 2003.

Napisane lekcje wysyłacie na adres vulpi@space.pl

Pamiętajcie że piszecie 3 lekcje na 1 rok (1 rok to 3 tygodnie) a lat nauki = 3 więc 3*3=9 czyli 9 to jest liczba lekcji jakie musicie napisać łącznie :)

>>>CO ROBIĆ Z ZADANIAMI DOMOWYMI??

Wysyłacie zadania domowe do VULPIEGO ( vulpi@space.pl ) ale wysyłacie TYLKO ilość punktów, jaką zdobyła jakaś osoba (przypominam, że dajecie im od 1 do 10 punktów)

>>>LEKCJE NA NOWY ROK SZKOLNY!

Wiadomo w końcu 1 klasa musi się skończyć i piszemy wtedy lekcje dla następnych klas. Trzebabyłoby przygotować SPRAWDZIAN KOŃCOWY!
Powinien on zawierać pytania (10 pytań musi być) a pytania powinny być z tego z czego były lekcje. Powinny być proste i zawierać odpowiedzi: ABC (czyli taki test) żeby wam było łatwiej. Testy wysyłajcie do 25 Listopada na adres vulpi@space.pl :)