RINFO - Co to jest?


RINFO to nowy projekt Uniwersum Revivala, w którym spinać będę stare projekty już zamknięte lub jeszcze działające, w formie drobnych informacji i komentarza, którego nie znajdziecie nigdzie indziej.

Często jest tak, że widzicie tylko jeden punkt widzenia, a tak na prawdę droga do poznania prawdy lub odkrycia ciekawostek może być zupełnie inna.

Zobaczcie sami, jak to wygląda z punktu widzenia tworzenia projektów na PPS przez vulpiego i jego znajomych - projektów, które często są pomijane, albo działały tylko chwile, ale ocisnęły swoje piętno i są komentowane do dziś.

Ostatnia aktualizacja miała miejsce 28 kwietnia 2013. Wersja strony 1.4Aktualizacje RINFO

Dodano: 28 kwietnia 2013

RINFO Startuje

Dodano: 29 kwietnia 2013

Dodano artykuł o Radio Reprint

Znalazłeś mnie! :-)

Pokezin

PokeZin był projektem rozpoczętym i zakończonym we wrześniu 2010 roku


Dodano: 28 kwietnia 2013 (vulpi)

PokeZin był jednym z szalonych projektów vulpiego oraz listvy. Miał robić za niszowy tabloid i udawać pismo pokroju FAKT lub inny Super Express.

Wyszły tylko 3 numery magazynu, które jednakże cieszyły się dużą popularnością (były dystrybuowane na wielu różnych forach i innych serwisach). Dzięki temu mógł dotrzeć do wielu zakątków PPSu i dzięki temu był dość szeroko komentowany.

PokeZin był jednym z nielicznych projektów w których udało się aktywizować całą PPS, a nie tylko jedną czy dwie strony. Najważniejszym jest chyba, że udało się aktywować również PokemonPL - forum, które wydawało się jedynie miejscem negatywnych komentarzy - w PokeZinie było jednym z ważniejszych komentatorów i obrazów rzeczywistości.Radio Reprint

Radio Reprint rozpoczęło działalność w maju 2010 roku i zakończyło w sierpniu 2010 roku


Dodano: 29 kwietnia 2013

Radio Reprint powstało z totalnego przypadku. Wszystko zaczęło się od bardzo wyraźnego w emocje filmiku dodanego przez Emachela na portalu YouTube, z jego unboxingu boosterów.

Dzięki temu filmowi, powstały pierwsze wstawki ("jingle") które promowały radio, mianowicie Wstawka Radio Reprint long, oraz inne podobne wstawki.

Niewątpliwie jednym z kolejnych prekursorów wstawek był kolejny film nakręcony z unboxingu przez Emachela.

Wstawka "Lukario Holo" była również wielokrotnie przerabiana i modyfikowana i często pojawiała się w radiu.

Samo Radio Reprint było totalnie nieprzemyślane i przez to było takie dobre. Głównie leciały tam stare audycje ROA, bądź muzyka nie tylko dotycząca PPS. W trakcie działania radia, oprócz kilku bezsensownych audycji, pojawiły się także perełki takie jak "Noc vulpiego" (z wstawkami i reklamówkami, które nagrał Dark Kamuto), oraz inne audycje listvy. W planach było umieszczenie live audycji, ale nigdy do tego w końcowym efekcie nie doszło. Inne "live" audycje polegały na puszczeniu piosenek na żywo i ewentualnie dodanie drobnych słownych wstawek.

Z RR współpracowało niewiele więcej osób, oprócz wspomnianego wcześniej Dark Kamuto, wstawki nagrali również Modrzew, Nid, oraz kilka innych osób, które chciały umieścić swoją reklamę w radiu. Radio było projektem głównie dwóch osób.

Zakończenie działalności radia związane było ze spaleniem serwera na którym radio istniało. Poważnie. Gdy pojawiła się możliwość ponownego uruchomienia radia - zabrakło już czasu i chęci.

Table of Contents