Jak złapać Groudona i Kyorge? (RBY)
UWAGA! Ten artykuł nie jest naszą własnością!
Text pochodzi ze strony: POKE-RAJ. Pełen adres artykułu to:
http://www.pokeraj.forall.pl/index2.php?pokaz=rubysapp_grokyo

No cóż, w Sapphire możemy złapać Kyorge a Ruby Groundona. Tylko kiedy i gdzie? Już wam mówię.

Kiedy można złapać?

Możemy złapać K/G kiedy na dobre Pokonamy Zespół Magma/Aqua. W Sapphire po pokonaniu Aqua Kyorge znika, i w całym Hoen pada deszcz. W Ruby Znika Groundon i w całym Hoen są upały. Przyszłość Hoen są w naszych Rękach!!!

Łapiemy!!!
Kiedy stanie się to oczym już wcześniej wspominałem (pada deszcz lub jest gorąco) lecimy do Sotopolis City. Idzie,y na lewą część miasta i spotykamy Steve i (o ile pamiętam) kobietę (lub nawet dwie). One zaprowadzają nas do jaskini o nazwie Cave of Origin (Wcześnij dziadek nie pozwalał nam tam wejść). Idziemy do środka, jak najniżej (UWAGA! w jaskini tej powinnyśmy znaleść HM 7 Waterfall!!!) Gdy jesteśmy na samym dole, Widzimy w Sapphire jezioro, a w Ruby Lavę. Podchodzimy do K/G i klikamy prycisk... Nasz bochater używa Red/Blue Orb i K/G do nas podchodzi. Rozpoczyna się decydująca walka. Musimy się postarać bo drugiej szansy złapania K/G nie będzie. Najlepiej jest Stworka osłabić, uśpić, sparaliżować lub confusować. Po tych operacjach powinien się nadziać na Ultra Ball. NIE uzywamy Master Balla!!!

Jeżeli artykuł został poprawiony na oryginalnej stronie, lub zmieniony, a tutaj znajduje się jego starsza wersja - powiadom nas o tym! Napisz do nas, jaki artykuł jest zły! Postaramy się go poprawić!