Małe Sekrety (FrLg)
UWAGA! Ten artykuł nie jest naszą własnością!
Text pochodzi ze strony: POKEMON RULEZ. Pełen adres artykułu to:
http://pokerulz.net/gry/frlg/137.male-sekrety.dhtml

Chciałbym pokazać wam, że jak się długo gra to się coś może osiągnąć Na wakacjach grałem sobie w Leaf Greena (na kupionym za ciężkie pieniądze GBA ) i myslę. Może poszukam sobie nowych miejsc. No i znalazłem. Oto co wyszukałem.

Island One:
- Na mostku, po wyjściu z Segallopa, używamy...SURF'a !! Tak możemy SURF'ować na TEJ i tylko tej wodzie koło Segallopa. Płyniemy na sam dół i patrzymy: Nowa wyspa !! Ale tfu, nic na niej nie ma Po bliższych oględzinach, i użyciu Itemfindera, pogadaniu z kolem na górze, dowiadujemy się, że to ''Plaża Skarbów (Treasure Beach)'' na której (w zależności ile kroków zrobimy) pojawiają się coraz to ciekawsze rzeczy. (Ja osobiście znalazłem drugiego Amulet Coin'a) Używamy po prostu Itemfindera i szukamy. Jednak to nie wszystko ! Tutaj w tym miejscu, są bardzo żadkie poki. Np. w trawie można spotkać... (No ja spotkałem Raikou, ale to był pewnie fuks, że trafiłem na takie miejsce w takim czasie jak Raikou ) No są Tangele, Fearow'y i spotkałem raz Igglybuffa. No więc nie takie najgorsze

Island Two:
- Koleś przy straganiku, w zależności ile kroków zrobimy i jakie postępy, będzie miał coraz lepsze towary, nawet takie, których nie ma nigdzie indziej. Np. Timer Ball, Repeat Ball, Moomoo Milk, Lava Cookie.
- W jeziorku pod małym wodospadem (po prostu najlepiej wejść na samą górę, tam gdzie babcia daje naszemu starterowi super-mega-hiper silny atak, potem użyć SURF'a i spłynąć wodospadem w dół) jest taki kawałek suchej ziemi. Można powiedzieć jeden kwadracik z prawej strony. Kiedy tam wejdziemy, nie będziemy moglie się poruszać, tylko znowu urzyć SURF'a. Jednak my tam zostajemy, i używamy Itemfindera na tym kwadraciku. I co ?? Zamiast strzałek, pokazują się gwiazdki !! Co to oznacza ?? Przedmiot jest pod ziemią. Jednak po chwili, nasza postać wykopuje ten przedmiot i co to jest ?? PP Max !!! A co to robi ?? Powiększa o Full liczbę PP jakiegoś ataku. Czyli np. Blast burn, który ma 35 PP, możliwy !!

Island Three:
- Po wyjściu z Segallopa, wchodzimy do jaskini na przeciwko (która poprzednim razem była malutka). Patrzymy: zrobił się tunel !! (warunek: National i Liga) Znajdujemy w nim Nuggeta przez Itemfinder i gruby kolo na końcu daje nam również tą cenną kulkę za 5000 (Nugget jakby co ). To nie wszystko. Po wyjściu z drugiej strony, jest trawa. Łazimy po niej, aż wyskakuje nam pok. (Strasznie długo trzeba chodzić, więc się nie martwcie się) Jednak jaki to pok ?? Ten pok to... Dunsparce. Tak bardzo silny nie ?? Ale tylko tu można go znaleźć. Więc jeśli ubolewaliście, że nie można złapać Dunsparce'a, to teraz wytrzyjcie oczy i złapcie go !!
- Berry Forrest: Po prostu. W mało widocznych dziurach w ziemi, są Berry, które zawsze się odnawiają. Więc w Fire Redzie i Leaf Greenie są Berry, może mniej ale są !! (I to takie których w R/S/E też nie
ma !!)

Jeżeli artykuł został poprawiony na oryginalnej stronie, lub zmieniony, a tutaj znajduje się jego starsza wersja - powiadom nas o tym! Napisz do nas, jaki artykuł jest zły! Postaramy się go poprawić!