Rzadkie Pokemony (E)
UWAGA! Ten artykuł nie jest naszą własnością!
Text pochodzi ze strony: POKEMON RULEZ. Pełen adres artykułu to:
http://pokerulz.net/gry/emerald/153.rzadkie-pokemony.dhtml

Rzadkim Pokemonem, praktycznie nie widywanym w Emeraldzie jest Snorunt. Jest to pokemon lodowy. Jego przemiane zapewne znacie. Jest to Glalie, pokemon Glacii z Elite Four. Aby go złapać należy się udać do Shoal Cave. Tam dojść na lód. Nic prostszego prawda? No właśnie!! W tym haczyk że występuje on jedynie o 6:00 pm. Można mieć jedynie 1 minutowe opóźnienie. A pokemon pomimo tego występuje baaaardzo rzadko. Masz 15 minut na złapanie go. Po wejściu występuje tylko do 6:15 na zegarku w grze. I to tyle o tym rzadkim poku.Oto jego drzewko

Snorunt---->Glalie

Następnym trudnym do złapania Pokemonem jest Feebas. Można go porównać do Magicarpia, tak samo jego druga przemiana jest potężna. Ale to nie jest takie proste. Lecimy do Fortree City i stamtąd idziemy na Route 119. Można obejrzeć tego poka gdyż gdzieś na tej ulicy stoi Fisherman który posiada je dwa. Pływamy tam po rzece i łowimy. Co w tym trudnego??? Pok występuje tylko w jednej kratce na tej wodzie. Po złapaniu go, dawaj mu pokeblocki tak, aby rozwijał się pod względem beauty [170]. Trzymam kciuki!

Mam jeszcze jednego Pokemona. Jest to Bagon. Możemy go znaleźć w Meteor Falls. Opisze dokładniej miejsce jego występowania. Jest to małe pomieszczenie, W większości z wodą. Ma ono kształt prostokątu. Przepływamy wodę i bierzemy itema który tam się znajduje. Potem biegamy dookoła aż trafi się nam poszukiwany pok. Spotkamy go na 20,25 lub 30lvlu.
Oto „drzewko” jego ewolucji—

Bagon--->Shelgon--->Salamence

Tego Pokemona spotkasz tylko jeden, jedyny raz. Jest to Sudowoodo. Można go spotkać przy Battle Frontierze. Ma lvl 40 i prosto go złapać. Nie pokonujcie go gdyż drugiej okazji mieć nie będziecie. Zaopatrzcie się w nieco Ultra Balli i Wailmer Paila

Jak złapać Latiasa/Latiosa? oto jeden trick:

-łapiesz dowolnego pokemona z lvlem 30-39
-używasz repel
-Chodzisz po jednej wybranej trawce w Mauwile City
-OSTRZEŻENIE przechodź około 30 kratek trawy, po czym wracaj do miasta i rób to na nowo. Pokemon przeleci z jednego miejsca na drugie i wtedy masz szansę go złapać.

Smeargle- Najsłabszy pokemon w grze, jednak występuje tylko w jednym miejscu, w jaskini przy battle frontierze. trzeba złapać (lub omdleć) suddowoodo i płynąć tamtym jeziorem. są na lvlu 41-50 i wystarczy zwykły pokeball żeby go złapać.

I to chyba wszystkie trudno dostępne pokemony (nie licząc Groudona Rayquazy Kyogre i innych legend)

Jeżeli artykuł został poprawiony na oryginalnej stronie, lub zmieniony, a tutaj znajduje się jego starsza wersja - powiadom nas o tym! Napisz do nas, jaki artykuł jest zły! Postaramy się go poprawić!